1.kvalifiseringsrunde i NM

960
Fra Cupfinalen 2009 på Ullevaal Stadion. Foto: Arsenikk, Wikipedia

NFF publiserte idag kampoppsettet for 1.kvalifiseringsrunde i NM. Kampene må spilles senest 24.mars. Klubbene må gjennom 2 kvalifiseringsrunder for å komme inn i de ordinære rundene.

- Annonse -

Her er oversikten:

Idd – Sparta Sarpsborg
Borgen – Sprint/Jeløy
Østsiden – Selbak
Råde – Rakkestad
Drøbak-Frogn – Ås
Holmlia – Nordstrand
Christiana BK – Follo
Oslojuvelene – Grei
Korsvoll – Årvoll
Lommedalen – Ullern
Ready – Rilindja
Rommen – Heming
Kolbotn – Manglerud/Star
Heggedal – Re FK
Gjelleråsen – Blaker
Kløfta – Aurskog/Høland
Rælingen – Skjetten
FUVO – Skedsmo (spilles 16/3)
Gran – Jevnaker
Faaberg – Trysil
Toten – Konnerud
Domkirkeodden – Storhamar
Kolbu/KK – Valdres
Redalen – Lillehammer
Gjøvik/Lyn – Løten
Ottestad – Sander
Hallingdal – Drammens BK
Modum – Vestfossen
Åssiden – Kongsberg
Teie – Flint
Eik Tønsberg – Runar
Halsen – Hei
Urædd – Tollnes
Storm – Skarphedin
Vigør – Pors
Flekkefjord – Våg 
Lyngdal – Mandalskameratene
Eiger – Ålgård
Klepp – Voll
Frøyland – Varhaug
Riska – Hinna
Staal Jørpeland – Lura
Madla – Midtbygdens
Åkra – Vardeneset
Kopervik – Djerv 1919
Stord – Tertnes
Os – Odda
Øystese – Bergen Nord
Lyngbø – Trott
Sund – Bjarg
Varegg – Gneist
Vestsiden/Askøy – Arna-Bjørnar
Solid – Fana
Loddefjord – Trio
Frøya – Sandviken
Studentspretten – Førde
Stryn – Eid
Kaupanger – Fjøra
Rollon – Herd
SIF/Hessa – Volda
Ørsta – Bergsøy
Emblem – Averøykameratene
Åndalsnes – Kristiansund FK
Sunndal – Surnadal
Tomrefjord – Eide/Omegn
Hitra – KIL/Hemne
Heimdal – Sverresborg
NTNUI – Tynset
Kolstad – Charlottenlund
Orkla – Meldal
Strindheim – Melhus
Ørland – Trygg/Lade 
Vuku – Namsos
Steinkjer – Kvik
Sandnessjøen – Åga
Fauske/Sprint – Innstranden
Brønnøysund – Rørvik
Rana – Mosjøen
Skånland – Leknes
Morild – Melbo
Sortland – Grand Bodø
Bardufoss – Landsås
Finnsnes – Nordkjosbotn
Skarp – Krokelvdalen
Lyngen/Karnes – Skjervøy
Norild – Tverrelvdalen
Porsanger – Kirkenes
Bjørnevatn – HIF/Stein

Kommentarer

kommentarer