PostNord-ligaen avd. 1: Moss FK serieåpner borte mot Bærum

329
Moss FK feirer opprykket etter fjorårets jubelsesong (bildet) og årets første treningskamp går mot Sarpsborg 08 førstkommende fredag! .Foto: Alvin Holm, Moss FK

Nyopprykkede Moss FK fikk bortekamp i serieåpningen mot Bærum, mens Fredrikstad som rykket ned i år, åpner med hjemmekamp mot Asker.

Elverum som også rykket ned, tar turen til Raufoss, mens Mjølner som tok steget opp i år, fikk hjemmekamp mot Alta.

Stabæk 2, som kun trengte en sesong i Norsk Tipping-ligaen, skal ta turen til Skien for å møte Odd 2.

De klassiske Østfold-oppgjørene mellom Moss FK og Fredrikstad går 21.april med Moss FK som hjemmelag, og returoppgjøret går i plankebyen den 11.august.

- Annonse -

Her er hele spilleplanen for 2018:

Runde 1 – 14.apr
Raufoss – Elverum
Fredrikstad – Asker
Mjølner – Alta
Hønefoss – Grorud
Odd 2 – Stabæk 2
Fram – Nybergsund
Bærum – Moss

Runde 2 – 21.apr
Nybergsund – Raufoss
Stabæk 2 – Fram
Grorud – Odd 2
Alta – Hønefoss
Asker – Mjølner
Moss – Fredrikstad
Elverum – Bærum

Runde 3 – 28.apr
Raufoss – Stabæk 2
Elverum – Nybergsund
Mjølner – Moss
Hønefoss – Asker
Odd 2 – Alta
Fram – Grorud
Bærum – Fredrikstad

Runde 4 – 5.mai
Stabæk 2 Elverum                                                                                                Grorud – Raufoss
Alta – Fram
Asker – Odd 2
Moss – Hønefoss
Fredrikstad – Mjølner
Nybergsund – Bærum

Runde 5- 12.mai
Raufoss Alta
Elverum Grorud
Nybergsund Stabæk 2
Hønefoss Fredrikstad
Odd 2 Moss
Fram Asker
Bærum Mjølner

Runde 6 -19.mai                                                                                                          Grorud – Nybergsund
Alta – Elverum
Asker – Raufoss
Moss – Fram
Fredrikstad – Odd 2
Mjølner – Hønefoss
Stabæk 2 – Bærum

Runde 7 – 26.mai
Raufoss – Moss
Elverum – Asker
Nybergsund – Alta
Stabæk 2 – Grorud
Odd 2 – Mjølner
Fram – Fredrikstad
Bærum – Hønefoss

Runde 8 – 2.jun
Alta Stabæk 2
Asker Nybergsund
Moss Elverum
Fredrikstad Raufoss
Mjølner Fram
Hønefoss Odd 2
Grorud Bærum

Runde 9 – 9.jun
Raufoss – Mjølner
Elverum – Fredrikstad
Nybergsund – Moss
Stabæk 2 – Asker
Grorud – Alta
Fram – Hønefoss
Bærum – Odd 2

Runde 10 – 16.jun
Asker – Grorud
Moss – Stabæk 2
Fredrikstad – Nybergsund
Mjølner – Elverum
Hønefoss – Raufoss
Odd 2 – Fram
Alta – Bærum

Runde 11 – 23.jun
Raufoss – Odd 2
Elverum – Hønefoss
Nybergsund – Mjølner
Stabæk 2 – Fredrikstad
Grorud – Moss
Alta – Asker
Bærum – Fram

Runde 12 – 30.jun
Moss – Alta
Fredrikstad – Grorud
Mjølner – Stabæk 2
Hønefoss – Nybergsund
Odd 2 – Elverum
Fram – Raufoss
Bærum – Asker

Runde 13 – 7.jul
Elverum – Fram
Nybergsund – Odd 2
Stabæk 2 – Hønefoss
Grorud – Mjølner
Alta – Fredrikstad
Asker – Moss
Raufoss – Bærum

Runde 14 – 14.jul
Elverum – Raufoss
Asker – Fredrikstad
Alta – Mjølner
Grorud – Hønefoss
Stabæk 2 – Odd 2
Nybergsund – Fram
Moss – Bærum

Runde 15 -11.aug
Raufoss – Nybergsund
Fram – Stabæk 2
Odd 2 – Grorud
Hønefoss – Alta
Mjølner – Asker
Fredrikstad – Moss
Bærum – Elverum

Runde 16 – 18.aug
Stabæk 2 – Raufoss
Nybergsund – Elverum
Moss – Mjølner
Asker – Hønefoss
Alta – Odd 2
Grorud – Fram
Fredrikstad – Bærum

Runde 17 – 25.aug
Elverum – Stabæk 2
Raufoss – Grorud
Fram – Alta
Odd 2 – Asker
Hønefoss – Moss
Mjølner – Fredrikstad
Bærum – Nybergsund

Runde 18 – 1.sep
Alta – Raufoss
Grorud – Elverum
Stabæk 2 – Nybergsund
Fredrikstad – Hønefoss
Moss – Odd 2
Asker – Fram
Mjølner – Bærum

Runde 19 – 8.sep
Nybergsund – Grorud
Elverum – Alta
Raufoss – Asker
Fram – Moss
Odd 2 – Fredrikstad
Hønefoss – Mjølner
Bærum – Stabæk 2

Runde 20 – 15.sep
Moss – Raufoss
Asker – Elverum
Alta – Nybergsund
Grorud – Stabæk 2
Mjølner – Odd 2
Fredrikstad – Fram
Hønefoss – Bærum

Runde 21 – 22.sep
Stabæk 2 – Alta
Nybergsund – Asker
Elverum – Moss
Raufoss – Fredrikstad
Fram – Mjølner
Odd 2 – Hønefoss
Bærum – Grorud

Runde 22 – 29.sep
Mjølner – Raufoss
Fredrikstad – Elverum
Moss – Nybergsund
Asker – Stabæk 2
Alta – Grorud
Hønefoss – Fram
Odd 2 – Bærum

Runde 23 – 6.okt
Grorud – Asker
Stabæk 2 – Moss
Nybergsund – Fredrikstad
Elverum – Mjølner
Raufoss – Hønefoss
Fram – Odd 2
Bærum – Alta

Runde 24 – 13.okt
Odd 2 – Raufoss
Hønefoss – Elverum
Mjølner – Nybergsund
Fredrikstad – Stabæk 2
Moss – Grorud
Asker – Alta
Fram – Bærum

Runde 25 – 20.okt
Alta – Moss
Grorud – Fredrikstad
Stabæk 2 – Mjølner
Nybergsund – Hønefoss
Elverum – Odd 2
Raufoss – Fram
Asker – Bærum

Runde 26 – 27.okt
Fram – Elverum
Odd 2 – Nybergsund
Hønefoss – Stabæk 2
Mjølner – Grorud
Fredrikstad – Alta
Moss – Asker
Bærum – Raufoss

Har du tips til noe vi kan skrive om? Trykk på knappen under for å sende inn ditt tips! Vi premierer årets tips med en valgfri drakt.

Kommentarer

kommentarer

- Annonse -