Her er en oversikt over Eliteserie-lagenes oppsatte treningskamper. Vi gjør oppmerksom på at oversikten kan inneholde feil og mangler.

Bodø/Glimt

- Annonse -

25. januar: Bodø/Glimt – Junkeren

31. januar: Bodø/Glimt – Mjølner

8. februar: Bodø/Glimt – Tromsdalen

15. februar: Strømsgodset – Bodø/Glimt

1. mars: Vålerenga – Bodø/Glimt

11. mars: Bodø/Glimt – Start

15. mars: Bodø/Glimt – Brann

24. mars: Tromsø – Bodø/Glimt

Brann

25. januar: Brann – Nest-Sotra

12. februar: Brann – Start

23. februar: Kristiansund – Brann

2. mars: Brann – Haugesund

10. mars: Aalesund – Brann

15. mars: Bodø/Glimt – Brann

23. mars: Brann – Sogndal

Haugesund

25. januar: Haugesund – Presselaget

31. januar: Haugesund – Nest-Sotra

23. februar: Haugesund – Start

2. mars: Brann – Haugesund

8. mars: Haugesund – Sandnes-Ulf

15. mars: Odd – Haugesund

24. mars: Viking – Haugesund

Kristiansund

31. januar: Kristiansund – Djurgården

16. februar: Ranheim – Kristiansund

23. februar: Kristiansund – Brann

8. mars: Lillestrøm – Kristiansund

13. mars: Sogndal – Kristiansund

16. mars: Kristiansund – Dinamo Brest

23. mars: Kristiansund – Aalesund

Lillestrøm

2. februar: Lillestrøm – Stabæk

9. februar: Djurgården – Lillestrøm

16. februar: Lillestrøm – Rostov

20. februar: Lillestrøm – Tromsø

25. februar: Lillestrøm – Kongsvinger

2. mars: Lillestrøm – Helsingborg

8. mars: Lillestrøm – Kristiansund

12. mars: Lillestrøm – Molde

16. mars: Lillestrøm – HamKam

23. mars: Vålerenga – Lillestrøm

Mjøndalen

18. januar: Mjøndalen – Notodden

26. januar: Mjøndalen – Fredrikstad

3. februar: Vålerenga – Mjøndalen

9. februar Mjøndalen – Norrby IF

20. februar: Odd – Mjøndalen

2. mars: Mjøndalen – Sandefjord

8. mars: Mjøndalen – Skeid

24. mars: Mjøndalen – Stabæk

Molde

22. januar: CSKA Moskva – Molde

3. februar: Nordsjælland – Molde

15. februar: Aalesund – Molde

22. februar: Molde – Ventspils

12. mars: Lillestrøm – Molde

17. mars: Rosenborg – Molde (UNICEF Mesterfinalen)

Odd

26. januar: IFK Göteborg – Odd

31. januar: Odd – Raufoss

6. februar: CSKA Moskva – Odd

10. februar: Odd – Sogndal

13. februar: Odd – WSG Wattens

20. februar: Odd – Mjøndalen

1. mars: Odd – Viking

8. mars: Odd – Stabæk

15. mars: Odd – Haugesund

22. mars: Aalborg – Odd

Ranheim

28. januar: Ranheim – Östersunds FK

3. februar: Ranheim – Stjørdals-Blink

3. februar: Ranheim – Kolstad

16. februar: Ranheim – Kristiansund

22. februar: Ranheim – Strømsgodset

25. februar: Ranheim – Stabæk

20. mars: Ranheim – Rosenborg

24. mars: Ranheim – GIF Sundsvall

Rosenborg

1. februar: Rosenborg – Slavia Praha

4. februar: Rosenborg – AGF Aarhus

11. februar: Rosenborg – IFK Göteborg

16. februar: Rosenborg – GIF Sundsvall

10. mars: Dinamo Brest – Rosenborg

17. mars: Rosenborg – Molde (UNICEF Mesterfinalen)

25. mars: Norrköping – Rosenborg

Sarpsborg 08

18. januar: Sarpsborg 08 – Vålerenga

26. januar: Häcken – Sarpsborg 08

2. februar: CSKA – Sarpsborg 08

6. februar: Sarpsborg 08 – Admira Mödling

8. februar: Sarpsborg 08 – Zenit

15. februar: Sarpsborg 08 – Flora Tallinn

22. februar: Sarpsborg 08 – Nome Kaljus

25. februar: Sarpsborg 08 – Ventspils

1. mars: Sarpsborg 08 – Fredrikstad

8. mars: Sarpsborg 08 – Strømsgodset

13. mars: Sarpsborg 08 – Raufoss

13. mars: Sarpsborg 08 – Kongsvinger

21. mars: Wolfsburg – Sarpsborg 08

24. mars: Sarpsborg 08 – HamKam

Stabæk

25. januar: HamKam – Stabæk

2. februar: Stabæk – Lillestrøm

16. februar: Stabæk – Strømmen

25. februar: Ranheim – Stabæk

27. februar: Strømsgodset – Stabæk

8. mars: Odd – Stabæk

16. mars: Stabæk – Ull/Kisa

24. mars: Mjøndalen – Stabæk

Strømsgodset

8. februar: Strømsgodset – HamKam

15. februar: Strømgodset – Bodø/Glimt

22. februar: Ranheim – Strømsgodset

8. mars: Sarpsborg 08 – Strømsgodset

15. mars: Vålerenga – Strømsgodset

23. mars: Strømsgodset – Start

Tromsø

27. januar: Tromsø – Rubin Kazan

2. februar: Tromsø – Slovan Bratislava

15. februar: Tromsø – Alta

20. februar: Lillestrøm – Tromsø

1. mars: Tromsø – Tromsdalen

8. mars: Vålerenga – Tromsø

17. mars: Tromsø – Mjølner

24. mars: Tromsø – Bodø/Glimt

Viking

1. februar: Viking – Sola

7. februar: Viking – Nest-Sotra

15. februar: Sandnes-Ulf – Viking

18. februar: Viking – Rostov

22. februar: Viking – Lokomotiv Moskva

1. mars: Odd – Viking

24. mars: Viking – Haugesund

Vålerenga

18. januar: Sarpsborg 08 – Vålerenga

25. januar: Vålerenga – Strømmen

29. januar: Vålerenga – Ull/Kisa

3. februar: Vålerenga – Mjøndalen

12. februar: Vålerenga – Rostov

13. februar: Vålerenga – CSKA Moskva

19. februar: Vålerenga – Nomme Kalju

1. mars: Vålerenga – Bodø/Glimt

8. mars: Vålerenga – Tromsø

15. mars: Vålerenga – Strømsgodset

23. mars: Vålerenga – Lillestrøm

Kommentarer

kommentarer