Oversikt over treningskamper for lagene i Norsk Tipping-ligaen avd. 2

601

Her følger en oversikt over de treningskampene som lagene i avd. 2 skal spille frem til seriestarten i april. Denne oversikten vil oppdateres etterhvert med nye kamper som kommer til, samt resultater.

- Annonse -

Kun Skedsmo og Bjørnevatn mangler i oversikten – her venter vi på en tilbakemelding på komplett liste.

Først ute er kampene Lillestrøm 2 – Gjelleråsen (begge er i samme avdeling) samt kampen Skjetten – Fet, der hjemmelaget møter et lag fra 4.divisjon. Disse kampene spilles førstkommende lørdag 13.januar.

En “godbit” av en kamp, er mellom Fredrikstad FK og Kråkerøy, som spilles 3.februar. Her må Fredrikstad FK tåle et lite favorittstempel, men i dette “derbyet” kan fort Kråkerøy overraske.

To av de nyopprykkede lagene, Gjelleråsen og Selbak, skal måle krefter i sin treningskamp den 10.februar.

Her en foreløpig oversikt (lagene fra avdelingen uthevet):

 

13.01: Skjetten – Fet

13.01: Lillestrøm 2Gjelleråsen

20.01: Lørenskog – Grorud

21.01: Østsiden – Moss

25.01: Selbak – Fredrikstad FK

27.01: Gjelleråsen – Fu/Vo

27.01: Skjetten– Blaker

27.01: Kråkerøy – Follo

27.01: Østsiden – Borgen

27.01: Eidsvold Turn – Oppsal

27.01: SelbakStrømsgodset 2

FEBRUAR: 

02.02: Eidsvold Turn – Nybergsund

03.02: Fredrikstad FK – Kråkerøy

03.02: Lørenskog – Lyn

03.02: Kvik Halden – Sprint-Jeløy

03.02: Selbak – Sparta

03.02: Lillestrøm 2Skjetten

04.02: Østsiden – Råde

10.02: Lyn – Kråkerøy

10.02: LørenskogLillestrøm 2

10.02: Vestfossen – Drøbak/Frogn

10.02: Gjelleråsen – Selbak

11.02: Kvik Halden – Frigg

16.02: Valdres – Hallingdal

17.02: Lørenskog – Fu/Vo

17.02: Kråkerøy – Skedsmo

17.02: Vålerenga 2 – Gjelleråsen

17.02: Elverum – Eidsvold Turn

17.02: Ullern – Skjetten

18.02: Selbak – Frigg

18.02: Konnerud – Vestfossen

21.02: Drøbak/Frogn – Selbak

24.02: Follo – Gjelleråsen

24.02: Fredrikstad – Kvik Halden

24.02: Fu/Vo – Skjetten

24.02: Østsiden – Sprint

25.02: Valdres – Hønefoss

25.02: Kråkerøy – Holmlia

25.02: Åssiden – Vestfossen

MARS: 

03.03: Lørenskog – Frigg

03.03: Ullern – Kråkerøy

03.03: Kvik Halden – Tønsberg FK

03.03: Råde – Selbak

03.03: Skjetten – Follo

03.03: Vestfossen – Frigg

03.03: Kjelsås – Eidsvold Turn

03.03: Østsiden – Drøbak/Frogn

09.03: Strømsgodset 2 – Lørenskog

10.03: Gjelleråsen – Løten

10.03: Sprint/Jeløy – Selbak

10.03: Kvik Halden – Drøbak/Frogn

10.03: Eidsvold Turn – Lillestrøm 2

13.03: Kvik Halden – TTIF

14.03: Gjelleråsen – Lokomotiv Oslo

15.03: Skjetten – Grei

15.03: Sarpsborg 08 2 – Østsiden

17.03: Eidsvold Turn – Lørenskog

17.03: Kvik Halden – Grebbestad IF

17.03: Kjelsås – Skjetten

18.03: Alta – Bjørnevatn

24.03: Lørenskog – Follo

24.03: Skjetten – Ottestad

24.03: Vestfossen – Rilindja

APRIL: 

02.04: KFUM Oslo – Kvik Halden

07.04: Lørenskog – Lokomotiv Oslo

07.04: Kvik Halden – Follo FK

07.04: Vestfossen – Urædd

07.04: Eidsvold Turn – FK Tønsberg

07.04: Kråkerøy – Oppsal

Vil du være med på vår storsatsing?

 

Kommentarer

kommentarer